Путін вважає нові санкції проти Росії спробою зірвати перемир’я в Україні

СвітАК, 12 вересня 201414112

Західні санкції проти Росії спрямовані на зрив мирного процесу на Україні і малоефективні, заявив у п’ятницю Володимир Путін, коментуючи запровадження третьої хвилі секторальних санкцій проти Росії з боку США та країн ЄС. Натомість російський президент привітав запровадження персональних санкцій проти російських чиновників і бізнесменів.

«На мій погляд, з'явилася можливість в ході [мирного процесу в Україні] досягти хоча б тимчасового, але все-таки врегулювання політичними засобами... Може бути, комусь не подобається, що процес пішов по мирному сценарію», – вважає Путін.

Російський президент чомусь переконаний, що західні країни, реагуючи на вторгнення російських військ в Україну, таким чином використовують ситуацію для дестабілізації міжнародних відносин.

«Україна використовується як заручник бажання деяких учасників міжнародного спілкування, скажімо, реанімувати НАТО. І не стільки як військову організацію, скільки як один з ключових інструментів зовнішньої політики північних штатів, щоб об'єднати навколо себе своїх сателітів. Налякати якоїсь зовнішньої загрозою», – сказав він.

Критикуючи Захід за секторальні санкції, Путін водночас заявив, що «вітає» запровадження персональних санкцій проти російських чиновників та бізнесменів.

«Чим менше наші посадові особи і керівники великих компаній будуть їздити закордон, а більше займатимуться поточними справами, тим краще., – сказав Путін. – Те ж стосується і депутатів Держдуми, які частіше мають спілкуватися зі своїми виборцями, а не гріти черево на закордонних курортах».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук