"Львівтеплоенерго" через суд вимагає 5,8 млн грн боргу

Економіка1 лютого 20110

Шевченківська прокуратура Львова подала дві позовні заяви до Господарського суду Львівської області в інтересах ЛМКП «Львівтеплоенерго» про стягнення заборгованості за постачання теплової енергії на 5 млн 800 тис. грн.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Так, за результатами перевірки, проведеної прокуратурою Шевченківського району м. Львова в Львівському міському комунальному підприємстві "Львівтеплоенерго", встановлено, що відповідно до договорів, укладених з комунальними підприємствами "Балатон-409" та "Сокільницьке", останні зобов’язані отримувати і своєчасно та в повному обсязі оплачувати отриману теплову енергію в гарячій воді. Однак, з’ясовано, що всупереч умовам укладених договорів, на 1 лютого 2011року, вказані комунальні підприємства допустили значне зростання заборгованості по сплаті за спожиту теплову енергію.

Зокрема КП "Сокільницьке" не здійснило в повному обсязі оплату за фактично спожиту теплову енергію на понад 2 млн 100 тис. грн, а КП "Балатон-409" – на 3 млн 710 тис. грн.

У зв’язку з наведеним, прокуратурою району до Господарського суду Львівської області заявлено вищезгадані позови про стягнення з боржників на користь КП "Львівтеплоенерго" вказаних сум заборгованості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук