"Надра Банк" повертає вклади особливо потребуючим клієнтам

Економіка24 березня 20093310

"Надра Банк" повертає вклади особливо потребуючим клієнтам. Зокрема, йдеться про літніх пенсіонерів, осіб, які потребують постійної медичної допомоги, дітей. Про це сьогодні, 24 березня, під час прес-конференції у Львові повідомила тимчасовий адміністратор банку Валентина Жуковська.

В.Жуковська поінформувала, що за лютий до банку з усієї України надійшло близько 12 тис. скарг з вимогами терміново повернути депозити. Їх розглядає спеціальна комісія зі скарг в центральному офісі банку. Скарги поділено на групи за пріоритетністю. Відтак, гроші повертають людям, що їх найбільше потребують, мають гострі проблеми. За інформацією тимчасового адміністратора, спеціальна комісія щотижня приймає рішення про повернення депозитів в межах 2 млн грн по Україні. За перший місяць роботи тимчасової адміністрації повернено 8 млн грн.

В.Жуковська також повідомила, що у квітні "Надра Банк" планує активізувати роботу із вкладниками з незахищених верств населення. Розглядатимуться питання щодо повернення депозитів пенсіонерам, особам, що стали безробітними, багатодітним вкладникам.

Також тимчасовий адміністратор запевнила, що переведення "Надра Банку" у статус тимчасового учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ніяк не відобразиться на вкладниках. Переведення до категорії тимчасових учасниках зумовлене введенням тимчасової адміністрації в банку. Відповідно до роз’яснень Дирекції з банківського регулювання та нагляду Національного банку України, яке має "Надра Банк", вклади фізичних осіб, оформлені у банку до 3 березня 2009 року, захищені Фондом гарантування вкладів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук