"Надра банк" віддаватиме пенсіонерам депозити, що не перевищують 5 тис. грн

Економіка6 квітня 20092860

У межах програми лояльності до клієнтів "Надра банк" розробив спеціальну пропозицію для вкладників-пенсіонерів з повернення депозитів, сума яких не перевищує 5000 грн (або еквіваленту в іноземній валюті). Ця пропозиція поширюється на депозити, термін яких закінчується у період з лютого по червень 2009 року - повідомили ZAXID.NET у прес-службі банку.

Клієнтові пропонують повернення 20% від суми депозиту за умови його пролонгації не менш, ніж на півроку. Виплати за депозитами, термін яких закінчився у лютому 2009 року, будуть здійснювати з 21 квітня. У травні частину депозиту отримають клієнти, термін договорів яких закінчився у березні поточного року. У червні здійснюватимуть виплати за квітневими депозитними договорами, відповідно у липні й серпні - за договорами, термін яких закінчився у травні й червні.

Клієнт також має можливість отримати 20% залишку на депозитному рахунку через чотири місяці за умови забезпечення щомісячних зарахувань (від 500 грн) на поточний рахунок, відкритий у "Надра банку" упродовж цього періоду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук