"Провесінь" просить в Ющенка та Тимошенко державного захисту від рейдерів

Економіка17 березня 20083230

Заступник голови правління ВАТ "Агрофірма "Провесінь" Ростислав Шелест звернувся з листами до Президента України, голови Верховної Ради, прем'єр-міністра України, Генерального прокурора та Голови СБУ через силовий напад на підприємство, який було вчинено у суботу, 15 березня, групою невідомих осіб.

У листі йдеться, що невідомі особи, в кількості понад 100 чоловік, вчинили спробу протиправного захоплення ВАТ "Агрофірма "Провесінь". Близько 12.00 до прохідної підприємства під'їхало три автобуси з київськими номерами, звідки вийшли люди спортивного вигляду в чорних камуфляжах та масках без впізнавальних знаків, озброєні пилками-болгарками та почали громити територію підприємства.

Під час нападу було вчинено побиття працівників агрофірми. Нападники також скрутили охорону "Титан". Під час зіткнення з працівниками правоохоронних органів, що охороняли територію, було використано табельну зброю, що могло призвести до людських жертв. Незважаючи на попередження правоохоронців, невідомі особи почали громити майно, бити вікна та вламуватися в кабінети працівників та директора. А також намагалися відключити котельню від енергопостачання, через що виникла загроза знищення продукції агрофірми.

"Доводимо до Вашого відома, що в погромах брали участь і призначені рейдерами на незаконних зборах акціонерів фіктивний Голова Правління п. Сопронюк та голова спостережної ради Ялі. Вони намагалися закритися в кабінеті, відмовлялися спілкуватися з пресою та надавати документи, на основі яких було вчинено силове захоплення. Крім того, такими протиправними діями, що мають всі ознаки рейдерського захоплення підприємства, керувалися державні виконавці ВДВС Личаківського РУЮ, оскільки згідно законодавства, виконання будь-якого судового рішення на законних умовах можливо лише в робочі дні і в робочий час. В інакшому випадку мова йде про звичайний бандитизм та рейдерське захоплення. Державні виконавці відмовлялися показати рішення суду та пояснити, на яких підставах було здійснено силовий вхід на територію.

Працівники агрофірми, понад 200 чоловік, перешкодили силовому захопленню підприємства. Трудовий колектив вигнав за межі території агрофірми незаконного голову правління п. Сопронюка та голову спостережної ради Ялі. А представники міліції у супроводі "Титану" відбили силову атаку та взяли свідчення у нападників, які не мали при собі жодних документів. За словами молодиків, вони належать до охоронної фірми з Вінниці.

З огляду на надзвичайність даної ситуації, в також враховуючи те, що це вже не перша спроба силового захоплення підприємства "групою Кізіна", яка незаконним способом придбала невеликий пакет акцій і постійно здійснює тиск на працівників підприємства, називаючи себе "інвесторами", при цьому не вклавши жодної копійки. Зважаючи на це, просимо терміново створити державну комісію з цього питання, оскільки "Провесінь" внесено до списку підприємств, які знаходяться на контролі Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств при Кабінеті Міністрів України, і негайно вжити всіх необхідних заходів для припинення злочинної діяльності рейдерів.

У випадку бездіяльності державних органів влади та непрозорого розслідування колектив агрофірми протягом тижня може визначитись з початком безстрокового голодування під стінами Кабінету Міністрів та Секретаріату Президента та звернеться з листами до засобів масової інформації усіх європейських країн", - йдеться в листі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук