"Укрзалізниця" планує придбати рухомий склад на 2,8 млрд грн

Економіка29 червня 20101861

"Укрзалізниця" планує 2010 року придбати рухомий склад вітчизняного виробництва на суму понад 2,808 млрд грн, - зазначено у матеріалах, підготовлених до прес-конференції міністра промислової політики України Дмитра Колесникова.

У числі рухомого складу, який планується придбати цього року, також 58 пасажирських вагонів на суму 528,9 млн. грн., У тому числі 41 вагон з місцями для перевезення інвалідів за рахунок коштів держбюджету. Таким чином, вартість одного вагона буде становити 8,96 млн гривень, - повідомляє Дело.

Заплановано закупівлі 26 одиниць тягового рухомого складу на загальну суму більш ніж 1,2 млрд грн в холдингової компанії "Луганськтепловоз" (на 1,11 млрд грн) і НПК "Електровозобудування" (на 0,09 млрд грн).

Крім того, планується придбати 2,277 тис. вантажних вагонів на 963,5 млн. грн.

Серед тягового рухомого складу, який планується придбати у "Луганськтепловозу", два вантажні електровози змінного струму 2ЕЛ5, чотири вантажні електровози постійного струму 2ЕЛ4, три маневрові тепловози ТЕМ103, а також розробка і виготовлення дослідного зразка маневрового тепловоза ТЕМ104.

Крім того, у цієї компанії планується також придбати чотири дизель-поїзди СПРАВ-02, два електропоїзди змінного струму та два електропоїзди постійного струму, а також чотири міжрегіональних поїзди подвійного струму з залученням коштів іноземного інвестора.

У НВК "Електровозобудування" планується закупити три вантажопасажирські електровози змінного струму ДС3 за умови сертифікаційних випробувань і отримання сертифіката відповідності з метою можливої їх експлуатації в Росії.

Крім того, у цієї компанії планується закупити сім одиниць шляхової техніки на суму 102,2 млн грн і дві автомотриси на 8,9 млн грн.

Перерахований рухомий склад планується придбати за рахунок власних коштів залізниць на суму 76,6 млн грн, залучених коштів - 2,342 млрд грн і коштів держбюджету - 389,5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук