Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію про спільну боротьбу з тероризмом

СвітЮлія Поліковська, 13 грудня 2016790
Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію про спільну боротьбу з тероризмом

На засіданні Ради Безпеки ООН, присвяченому міжнародній судовій співпраці у боротьбі з тероризмом, його учасники прийняли резолюцію, яка стосується зміцнення механізмів взаємної правової допомоги в обробці та збиранні доказів щодо тероризму. Про це повідомив Центр новин ООН.

Як заявили учасники засідання, транснаціональний характер тероризму, що посилюється використанням інформаційно-комунікаційних технологій, вимагає тісної співпраці між державами на всіх напрямках.

Відповідно до прийнятої резолюції, державам рекомендується обмінюватися інформацією про іноземних терористів і терористичні організації, в тому числі біометричними та біографічними даними.

«Рада Безпеки ООН закликає держави розглянути, де це доречно, можливість зниження ступеня секретності розвідувальних даних для службового користування про загрозу, яку становлять іноземні бойовики-терористи», - сказано у резолюції.

Також в резолюції рекомендовано розглянути питання про розширення доступу до поліцейської інформаційної мережі Інтерполу I-24/7.

Нагадаємо, 12 грудня Рада Безпеки ООН засудила теракти в Стамбулі, в результаті яких загинули, за останніми даними 39 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук