Рада спростила процедуру держзакупівель для будівництва укріплень на кордоні з Росією

ЕкономікаО.Г., 9 квітня 20152070

Верховна Рада дозволила застосовувати переговорну процедуру держзакупівель при будівництві укріплень для оборони. За таке рішення проголосували 249 народних депутатів, пише «Економічна правда».

Закон дозволив застосовувати переговорну процедуру державних закупівель для закупівлі робіт, товарів, послуг для будівництва інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави в особливий період.

«Ідея законопроекту виникла після подій в Дебальцовому, коли ми втрачали кожен день. Ми не маємо права на «розкачку», на тиждень – на два. Норма законопроекту у дуже вузькою і тимчасовою», - розповів один із авторів законопроекту Андрій Антонищак.  

Крім того, як зазначено у пояснювальній записці, метою внесення змін є створення місцевим держадміністраціям можливостей для своєчасного здійснення закупівель робіт для будівництва інженерних споруд для зміцнення обороноздатності в особливий період.

Переговорна процедура закупівлі - це процедура, яка використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук