Регіонали зацікавились земельними ресурсами Львівщини

Економіка24 червня 20102682

1 липня міжвідомча земельна комісія з питань регулювання земельних відносин на території Львівської області має представити голові Львівської облдержадміністрації остаточний звіт щодо регулювання земельних відносин у регіоні за останні два роки.

Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Комісія уже здійснила попередній аналіз роботи райадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення з видачі нормативно-правових актів, що регулюють земельні відносини. За останні 2 роки у Львівській області прийнято 10416 розпоряджень голів райдержадміністрацій та рішень місцевих органів влади про виділення земельних ділянок, Львівської обласною радою прийнято 54 таких рішення.

Комісія відслідковує виділення 903 ділянок площею 386 га поблизу міста Львова у Яворівському, Пустомитівському та Жовківському районах. Також під пильною увагою членів комісії 765 актів про зміну цільового призначення земель, найбільше їх у вище перелічених районах, а також у Сколівському.

В.Горбаль на нараді 21 червня доручив комісії проаналізувати обґрунтованість прийнятих рішень щодо зміни цільового використання земель.

Зазначимо, що Львівська обласна організація Партії регіонів звернулась до голови облдержадміністрації з ініціативою не обмежуватися у зупинятися у "наведенні порядку в земельних питаннях" створенням лише згадуваної консультативно-дорадчої комісії. І запропонувала створення в структурі облдержадміністрації управління земельних ресурсів з метою оптимізації роботи з вирішення проблемних питань щодо використання та охорони земель та розвитку прозорої і загальнодоступної системи земельного кадастру у Львівській області.

"Дане звернення викликано з наступних причин, а саме: до громадських приймалень та партійних організацій в районах та містах області надходять скарги щодо зловживань посадовими особами органів місцевого самоврядування в частині приватизації, використання та охорони земель та врегулюванні земельних відносин. Територіальні органи Держкомзему часто займають пасивну позицію або повну бездіяльність у вирішенні зазначених питань", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, у міжвідомчу земельну комісію з питань регулювання земельних відносин на території Львівської області увійшли представники всіх силових структур, КРУ, профільних управлінь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Komentator 28 червня 2010, 23:43

  А до чого тут патріотична молодь, якщо новина про земельні відносини??))))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Roman 24 червня 2010, 09:33

  Ми молодь України не можемо допустити спаплюження честі нашої неньки російськими узурпаторами, ми повинні боротися, вступати в націоналістичні організації, об'єднуватися, не вестись на провокації, цілеспрямовано іти до цілі! Сталін перед репресіями, коли в Сибір відправили тисячі наших співвітчизників також виступав проти націоналізму в будь якому прояві, батьки наші йому повірили і ось які наслідки з ними трапились. Щоб творити майбутнє потрібно досконало знати минуле, щоб не ставати на ті самі граблі.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук