Реставрація частини Жовківського замку подорожчала на ₴4 млн

ЕкономікаО.Г., 24 липня 20154670

Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві замовив реставрацію частини Жовківського замку за ₴19,6 млн. Роботи виконуватиме Колективне підприємство «Центр Комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів, пишуть «Наші гроші. Львів».

Реставрацію Жовківського замку планували розпочати ще п’ять років тому. У 2009 році заповідник замовив виготовлення проектно-кошторисної документації на реставрацію і пристосування частини будівель Жовківського замку у ПП «Ярко і К». Однак роботи з реставрації не розпочали ні у 2010 році, ні у наступних роках, тому що не було державного фінансування.

Через відсутність коштів з бюджету заповідник подав документи на конкурс по програмі ЄС «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013» спільний з польськими партнерами. Проект називається «Скарби прикордоння − охорона культурної спадщини», загальна вартість якого близько €4 млн.

Проект підтримали, і у грудні 2013 року був підписаний контракт на його реалізацію. Саме у рамках цього проекту передбачено реставрацію частини Жовківського замку вартістю близько €1,4 млн.

У 2014 році з другої спроби заповідник уклав договір на реставрацію частини замку із ЗАТ «ЗУБР» Лтд» на суму майже ₴15,6 млн. Як повідомили в заповіднику, той договір розірвали, і оголосили нову закупівлю в цьому році.

На теперішніх торгах конкурентом «Центр Комплексу» були ПАТ «Львівське спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління «Львів-Реставрація» та ПП «Еталон-Ком», які пропонували виконати роботи за понад ₴20,7 млн та ₴22 млн відповідно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук