Reuters відкинуло звинувачення у фальшуванні матеріалу про доньку Путіна

СвітЛюбко Петренко, 11 листопада 20155670
Reuters відкинуло звинувачення у фальшуванні матеріалу про доньку Путіна
Катерина Тихонова

Агентство Reuters відповіло на звинувачення щодо фальшування інформації, яке йому закинула прес-служба російського Газпромбанку. Мова йде про матеріал з коментарем голови правління Газпромбанку Андрія Акімова про доньку російського президента Володимира Путіна.

Прес-служба банку назвала публікацію Reuters «недостовірною» і повідомила, що Акімов, котрий перебуває у відрядженні в Китаї, «з подивом і здивуванням» прочитав інформацію агентства. Представниця Reuters в інтерв'ю російському агентству РБК, своєю чергою, заявив, що Акімов розмовляв з журналістом агентства під запис. «Ми вважаємо наш виклад того, що він сказав, повністю коректним», - підкреслила вона.

10 листопада агентство Reuters опублікувало статтю під назвою «Донька Путіна, молодий мільярдер і друзі президента», в якій стверджувалося, що Катерина Тихонова – керівник організації «Иннопрактика», яка займається будівництвом так званої «Наукової долини МГУ» – є донькою президента Росії Володимира Путіна.

Андрій Акімов підтверджував цю інформацію. Агентство наводило його слова про те, що він знає Катерину Тихонову з дитинства і спілкувався з нею останнім часом. «Я знав, що вона – донька Путіна», – процитувало Reuters слова банкіра.

Матеріал містив також висловлення Акімова про те, що підтримка Газпромбанком проектів «Иннопрактики» було надана «без урахування родинних зв'язків».

У статті про Катерину Тихонову наведено також коментар відомого російського опозиціонера Олексія Навального, який заявив про існування в Росії «неофеодальної системи», яка загрожує домінуванням в галузі державних посад та великого бізнесу.

«У сьогоднішній Росії абсолютно нормально, що ради директорів і державні банки очолюють діти співробітників спецслужб, деяким з яких в момент призначення немає навіть і 30 років, – цитує Reuters вислови Навального, – Це більше, ніж звичайна династична спадкоємність. Діти не тільки успадковують посади своїх батьків, але також і право вибрати будь-яку іншу посаду, яку вони захочуть. Небезпека в тому, що скоро всі ключові ресурси, зрештою, виявляться в руках 5-7 родин».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук