Ринок зовнішньої реклами Львова ожив

Економіка15 червня 20102710

«Міська адміністрація активно користується можливостями розміщення соціальних програм на рекламних площинах Львова. Минулого місяця це було не менше 10 програм. Зараз питання, наскільки рекламорозповсюджувачі готові віддавати під це свої площини, є більш актуальним. Ситуація дещо змінилася. Йде певне покращення в економіці, і на рекламному ринку зокрема, і немає великої кількості рекламних площин, що пустували б. Сьогодні нам доводиться досить довго шукати вільні площини», - зазначила начальник КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.

І.Свистун прокоментувала ZAXID.NET : «Ще не можна говорити про суттєве пожвавлення на ринку зовнішньої реклами, але, порівняно з попереднім роком, ситуація покращилася».

Вона додала: «Ситуація із заборгованістю з оплати за місця розміщення реклами покращилася, порівняно з минулим роком. Торік рекламорозповсюджувачі боргували значно більші суми і протягом більш тривалого часу. Сьогодні більшість із них нормалізували свою платіжну дисципліну. Залишилася невелика кількість розповсюджувачів, що затримуються з проведенням оплати на довші терміни. Проте є й великі боржники, щодо яких виконком прийняв рішення скасувати дозволи на рекламні конструкції».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук