Рівненщина на будівництво доступного житла торік отримала 2,3 млн грн

Економіка21 січня 20112140

29 жителів Рівненської області є учасниками регіональної програми придбання доступного житла. Для них держава компенсувала 30% вартості квартир в незавершеній багатоповерхівці.

Про це кореспондентові ZAXID.NET повідомив заступник голови Рівненської ОДА Володимир Новак. "Минулого року область отримала 2 мільйони 261 тисячу гривень на добудову першої черги багатоповерхівки, що на вулиці Степана Дем’янчука в Рівному. Ще 70% фінансують майбутні мешканці. Крім того, держава зафіксувала ціни на соціальне житло (вартість метра квадратного відповідає державним будівельним нормам – 4290 гривень), тож його вартість нижча від ринкової. Крім того, регіональна програма придбання доступного житла покликана не лише здешевити квартири краянам, а й завершити законсервовані багатоповерхівки. Сьогодні в області є два десятки будов із 70% ступенем готовності. Саме з-поміж них вибирали претендентів на участь в регіональній програмі. Нині її реалізація на першому етапі. Другий передбачає завершення житла, яке збудовано на 50%",- зазначив В.Новак.

Загалом в Рівненській області на квартирному обліку перебуває майже 30 тисяч сімей та одинаків. Зменшити цю чергу на Рівненщині планують впродовж наступних семи років. Саме стільки часу діятиме регіональна програма будівництва доступного житла.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук