Рівненські депутати проасигнували бюджетні установи на 16,4 млн грн

Економіка19 квітня 20115460

Вільний залишок коштів обласного бюджету Рівненщини в сумі 16,4 млн грн депутати спрямували на підтримку бюджетних установ та реалізацію регіональних програм. Відтак найбільшу суму – 600 тис. грн – виділили обласній клінічній лікарні для придбання коронарних стендів, кардіостимуляторів та кульшових суглобів.

 

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі обласної ради, на 390,8 тис. грн збільшені видатки на утримання установ соціального захисту та соціального забезпечення Мирогощанського дитячого будинку-інтернату, Дубенського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Урвенського психоневрологічного інтернату, Острозького психоневрологічного інтернату та Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

316,4 тис. грн виділено на післядипломну освіту педагогічних працівників.

200 тис. грн - на придбання медикаментів для дітей, хворих на гемофілію та з онкогематологічною патологією.

90 тис. грн - на реалізацію Програми впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальних закладах області на період до 2014 року.

На проведення заходів щодо реалізації обласної програми соціальної та матеріальної підтримки громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, до 25-х роковин Чорнобильської катастрофи передбачаються видатки в сумі 50 тис. грн.

Одним із доповнень до проекту рішення було виділення коштів з обласного бюджету на завершення будівництва першої черги Пантеону в урочищі Гурби Здолбунівського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук