Рівненські перевізники погрожують безстроковими протестами

Економіка23 лютого 20110

Громадська організація „Спілка водіїв” від імені перевізників офіційно звернулась до Рівненської міської ради з проханням підвищити вартість проїзду в міських маршрутках до 2,5 грн. В іншому випадку вони обіцяють розпочати безстрокову акцію протесту.

«Головною причиною цього звернення є складна економічна ситуація в нашій державі, а особливо на ринку паливно-мастильних матеріалів. Нині ж вартість пального збільшилася на 20%, мінімальна заробітна плата на 79%, основні витрати на запасні частини та технічне обслуговування на 200%. А востаннє тарифи на проїзд (до 1,5 грн.) піднімалися в 2008 році при ціні дизпалива 6,70 грн», - пояснив голова правління ГО „Спілка водіїв” Сергій Овчинніков, йдеться у повідомленні Інформаційного відділу ГО „Спілка водіїв”.

У свою чергу залишення без змін вартості проїзду розміром 1,5 грн, призведе до здійснення перевізниками збиткових перевезень пасажирів, а це в свою чергу - до погіршення якості послуг внаслідок порушення (відміни, обмеження) графіків руху автобусів, зниження безпеки перевезень через старіння та знос рухомого складу. Прямі втрати від збиткових перевезень несуть, насамперед, суб’єкти підприємницької діяльності – перевізники, які не мають можливості забезпечити належну якість послуг, поновлювати та підтримувати в належному технічному стані рухомий склад.

«Ми розуміємо, що питання про підняття будь-яких тарифів є непопулярними і небажаними для влади, оскільки це може викликати незадоволення певної частини населення, але перевізники теж не можуть працювати собі в збиток, тим більше, що для підняття вартості проїзду є всі економічні та юридичні підстави», - говорить Сергій Овчинніков.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук