Роботи українських художників покажуть у Нью-Йорку

КультураДарина Цвях, 12 листопада 20151690

Роботи восьми відомих українських художників будуть представлені в Нью-Йорку в рамках арт-проекту New Perspectives: 8 Contemporary Artist from Ukraine. Виставка триватиме з 1 по 20 грудня.

Проект продемонструє роботи сучасних українських художників, серед яких: Михайло Деяк, Анна Валієва, Артем Волокітін, Тетяна Маліновська, Микола Маценко, Степан Рябченко, Олег Тістол та Роман Мінін. У своїх роботах автори піднімають питання творення та знищення, національної ідентичності та пошуку власного унікального шляху на межі східних і західних традицій. Виставка зможе також відкрити нові перспектив для художників на міжнародному ринку.

«Вперше така масштабна виставка українських художників відбудеться в самому серці Нью-Йорка. Упевнений, вона дозволить західному глядачеві краще познайомитися з українським мистецтвом і відкрити для себе нові цінності й духовно-естетичні грані нашої культури», - прокоментував Cultprostir куратор виставки Максим Волошин.

Ініціаторами та кураторами арт-проекту є Максим і Юлія Волошині та Вольтер Гойдиш. Проект створено галереєю Mystetska Zbirka art gallery спільно з Ukrainian Institute of America.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук