Роботодавці у Польщі стурбовані можливим відтоком українських заробітчан до Німеччини

Згідно з прогнозами, якщо Німеччина відкриє для чужоземців свій ринок праці, то Польщу залишать щонайменше 500 тис. українців

Німеччина спрощує умови працевлаштування іноземців

Спілка підприємців та роботодавців Польщі вважає, що можливий відтік українських робітників до Німеччини може завдати серйозної шкоди польській економіці. З Польщі до Німеччини можуть мігрувати близько 500 тисяч українців.

Зазначається, що в Польщі живуть близько 2 мільйонів українців, більшість із них — трудові мігранти.

«Згідно з помірним сценарієм, який ми вважаємо реалістичним, польський ринок праці залишать 500 тисяч українців. Негативний сценарій передбачає, що їх буде вдвічі більше», – заявив німецькій газеті Die Welt представник Спілки підприємців і роботодавців Польщі Якуб Бінковський.

Крім цього, на економіку Польщі впливають такі фактори, як міграція поляків, а також низький рівень народжуваності. У зв'язку із цим члени спілки закликали владу залучити більше іноземців та сприяти отриманню ними громадянства.

Нагадаємо, 9 грудня уряд Німеччини затвердив законопроект, який передбачає скасування з 2020 року пріоритету для громадян цієї країни та інших країн Євросоюзу при прийомі на роботу. Якщо його схвалить Бундестаг, кваліфіковані працівники з України отримають можливість легально працевлаштуватися в Німеччині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук