Роботу двох нафтобаз у Львівській області слід призупинити

В області перевірили безпеку нафтобаз

ЕкономікаОрися Шиян, 27 липня 201518730

На Львівщині обстежили усі об'єкти зберігання нафтопродуктів. Спеціалісти перевірили 12 із 18-ти існуючих нафтобаз. 6 інших нафтобаз не функціонують.

Майже на усіх об’єктах виявили недоліки, а роботу двох нафтобаз слід призупинити. Про це повідомив в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації Віктор Борисенко, інформує прес-служба ОДА.

«Практично на всіх об'єктах виявлено недоліки, які суттєво впливають на стан техногенної і пожежної безпеки та надійність охорони периметру території, – розповів Віктор Борисенко. – Зокрема, на окремих нафтобазах недостатньо піноутворювача, відсутні стаціонарні установки автоматичного пінного пожежогасіння, а також немає стаціонарних установок охолодження резервуарів. На жодній із обстежених нафтобаз та ПАТ «Дрогобицький НПК-Галичина»  не впроваджено систему раннього виявлення надзвичайних ситуацій. Проте ці недоліки можна усунути».

Спеціалісти вважають, що діяльність двох нафтобаз слід призупинити. Це ТзОВ «РТ «Капітал», що розташоване у Львові на вул. Зубрицького, 7 та ПП «Бізнес Ойл», що у смт. Куликів.  Підприємства мають суттєві недоліки.

«На обох підприємствах практично відсутня охорона, немає доїзду пожежних машин до місць розвантаження нафтопродуктів, уся територія забруднена мазутом та нафтопродуктами, а також відсутні первинні засоби пожежогасіння», – зазначив директор департаменту з питань цивільного захисту.

За грубі порушення вимог пожежної та техногенної безпеки на ПП «Бізнес Ойл»  інспекція техногенної безпеки ДСНС України видала припис щодо заборони експлуатації нафтобази.

Додаткове обстеження нафтобази ТзОВ «РТ «Капітал» заплановане  на 5 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук