Роман Матис очолить управління залучення інвестицій Львівської ОДА

Роман Матис очолить управління залучення інвестицій Львівської ОДА
Роман Матис досі працював радником голови ЛОДА

Роман Матис, який сьогодні працює радником голови Львівської облдержадміністрації, очолить новостворене управління інвестиційної діяльності.

Про це ZAXID.NET повідомив голова ЛОДА Олег Синютка.

«Так, це правда. Є подання на призначення Романа Матиса керівником управління, яке буде займатись залученням інвестицій у Львівську область. Він погодився очолити це управління», - зазначив Синютка.

У коментарі ZAXID.NET Матис повідомив, що наразі наказ на призначення ще не підписаний. Зараз він займається формуванням команди.

«Пропозиції така справді прозвучала. Я розглядаю її і схильний прийняти позитивне рішення. Офіційно підтвердити призначення зможу тоді, коли буде вступить в дію нова структура Львівської ОДА – 16 січня 2016 року», - заявив Матис.

Про плани на новій роботі Матис говорить стримано.

«У нас в області є декілька мільйонів населення. Плани – працевлаштувати бодай частину людей, створити робочі місця. По суті я продовжу робити ту роботу, яку робив досі – пошуку і залучення інвестицій в області. Також супровід інвестицій, який дає нам аналітичну базу для рекомендацій для змін до законодавства», - додав він.

За словами Матиса, у команді управління однозначно будуть нові люди, які раніше не мали досвіду роботи у владі. Хто саме – він поки не каже. Працівників добиратимуть на конкурсі.

«Це люди, які хочуть міняти країну і хочуть пожертвувати своїм часом», - зазначив Матис.

Він додає, що оцінку діяльності управління із залучення інвестицій дасть бізнес.

«Є люди, які бачать тотальну зраду в країні, а є ті хто бачить тотальну перемогу. Найбільш об’єктивну відповідь на це питання дасть сам бізнес. Ті декілька місяців роботи на посаді радника голови ЛОДА з питань інвестицій засвідчили, що бізнес-асоціації, інвестори позитивно відгукуються про діяльність керівництва області і про бажання покращувати клімат для ведення бізнесу у регіоні», - наголосив Матис.

Роману Матису 37 років. Досі він працював на посаді позаштатного радника Олега Синютки з питань розвитку регіону та залучення інвестицій. Підприємець, займався консультуванням з питань комерційної діяльності й керування. У 2012 році заснував ініціативу захисту прав україномовних «И так поймут!» та ГО «І так зрозуміють» З 2013 року радник міського голови міста Самбір з промоції міста. У 2013-2014 році учасник та координатор Комітету Майдану Львівщини. На місцевих виборах цього року балотувався до Львівської обласної ради від Блоку Петра Порошенка по окрузі №1 (м.Львів), але не пройшов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук