Росія оскаржуватиме рішення суду щодо виплатити екс-акціонерами ЮКОСу $50 млрд

СвітЛюбко Петренко, 28 липня 20144450
Росія оскаржуватиме рішення суду щодо виплатити екс-акціонерами ЮКОСу $50 млрд

Росія оскаржуватиме рішення Третейського суду в Гаазі за позовом колишніх акціонерів ЮКОСу. Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів РФ.

«У Російській Федерації звернули увагу на серйозні вади в рішенні Третейського суду. У їх числі: однобоке дослідження і однобоке застосування доказів; цілком неприпустимий перегляд складних рішень судів Російської Федерації, здійснений Третейським судом таким чином, нібито Третейський суд був додатковою інстанцією для оскарження актів російських судів…», – вказано в повідомленні.

Мінфін Росії також заявив, що рішення щодо ЮКОСу в Гаазі «підриває авторитет Третейського суду і Угоди до Енергетичної Хартії, які стають чимраз політизованішими».

«Нарешті, викликає подив безпрецедентний розмір відшкодувань, присуджених рішенням Третейського суду, які ухвалені на підставі нератифікованих Російською Федерацією міжнародних договорів і які, до того ж, вступають в пряму суперечність з раніше прийнятими рішеннями Європейського Суду з прав людини», – зазначається у повідомленні російського Міністерства фінансів.

Раніше Третейський суд в Гаазі частково задовольнив вимоги колишніх акціонерів ЮКОСу до Росії, змусивши відповідача заплатити 50 $ млрд позивачеві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук