Росія остаточно перевела Крим на рублі

З 1 червня на території окупованого Криму гривню офіційно знято з обігу. У такий спосіб окупаційна влада остаточно перевели Крим на рублі.

Зміни, нагадаємо, відбулися згідно із законом про скорочення терміну обігу гривні у Криму, який 27 травня підписав президент Росії Володимир Путін.

Додамо, що раніше російська влада обіцяла залишити гривню однією з валют півострова до кінця 2015 року.

Відтепер же в магазинах мають зникнути подвійні цінники, усі готівкові і безготівкові розрахунки мають проводитися в рублях, а українська гривня отримує статус «іноземної валюти», повідомляє ИТАР-ТАСС.

Через такі зміни, інформує «Крим.Реалії», в магазинах і супермаркетах у Криму в останні дні травня спостерігався небувалий наплив відвідувачів.

Біля кас були величезні черги охочих отоваритися на гривні.

За словами очевидців, люди скуповували буквально все – від предметів особистої гігієни і до товарів народного споживання.

Як відомо, із 7 травня в Криму повністю перейшли на безготівкові розрахунки в рублях, після того як Національний банк України заборонив банківську діяльність на окупованій території.

Нагадаємо, 16 березня у Криму відбувся так званий «референдум» щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у «референдумі», висловилися за приєднання до Росії. Відтак парламент Криму проголосив незалежність Криму і водночас звернувся до РФ з проханням приєднати Республіку Крим.

18 березня Путін та самопроголошена влада Криму підписали договір про приєднання Республіки Крим та Севастополя до складу РФ. А 21 березня Путін підписав закони про прийняття Республіки Крим та Севастополя до складу Росії і про утворення двох нових суб'єктів РФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук