Росія викинула на водопостачання Криму і Севастополя понад $70 млн

На безперебійне забезпечення господарсько-побутового і питного водопостачання Криму і Севастополя з федерального бюджету Росії у вигляді міжбюджетних трансфертів буде спрямовано понад 2,5 млрд руб. (близько $71,3 млн).

Відповідне розпорядження підписав прем'єр-міністр Дмитро Медведєв. Документ опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації, пише РБК-Україна.

З цієї суми понад 1,285 млрд руб. буде спрямовано через Мінприроди бюджету Криму на фінансове забезпечення в 2014 р. реалізації невідкладних заходів щодо забезпечення безперебійного господарсько-побутового і питного водопостачання.
Севастополю на ці цілі виділять 89,3 млн руб.

Через Мінбуд буде здійснено трансферти бюджетам Криму і Севастополя в розмірі близько 875 млн руб. і 319 млн руб.

Як раніше писав ZAXID.NET, 26 квітня Україна припинила подачу води на півострів через Північно-Кримський канал. У відповідь на це Росія запропонувала Україні підписати договір про авансову сплату за воду.

Північно-Кримський канал забезпечував потреби півострова у прісній воді на 85%. Однак 19 травня стало відомо, що через бажання "влади" півострова несанкціоновано отримувати воду, робітники зруйнували його частину на території Криму.

23 травня голова нелегітимного парламенту самопроголошеної і невизнаної Україною Республіки Крим Володимир Константинов заявив, що Україна запропонувала Криму купувати воду за ціною, яка у 50 разів перевищує раніше встановлену.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук