Росія заборонила ввезення шпрот із Польщі

Росспоживнагляду «не сподобалися» польські «Шпроти в оливковій олії»

ЕкономікаРоман Ганкевич, 13 серпня 20151670

Перевірка продукції польської компанії Graal S. A. Росспоживнаглядом показала, що заявлена на етикетці інформація про харчові показники та енергетичні цінності нібито не відповідає дійсності. Про це повідомила прес-служба російського відомства.

«При здійсненні державного нагляду за обігом харчової продукції при неодноразових дослідженнях рибної консервованої продукції - «Шпроти в оливковій олії» з пониженим вмістом бенз(а)пірена виявлені порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів: за органолептичними показниками і за невідповідності заявленої інформації на етикетці за показниками харчової та енергетичної цінності, а також вмісту поліненасичених жирних кислот», - йдеться в повідомленні відомства.

4 червня Росія знову заборонила шпроти з країн Балтії. Також були заборонені поставки риби та рибопродукції з Естонії та Латвії в Росію.

Росія з 7 серпня 2014 року ввела ембарго на поставки продуктів харчування з країн Заходу - США, ЄС,Канади, Австралії та Норвегії. Забороненими вважаються м'ясо та м'ясна продукція, риба та рибна продукція, молоко і молочна продукція, овочі та фрукти. Ембарго продовжили до серпня 2016 року. Причому, боротися з такими поставками в РФ вирішили радикально – напередодні Путін підписав указ про знищення заборонених продуктів прямо на місці.

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук