Росія закрила українське представництво «Атомстройэкспорта»

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 17 червня 20155890

ЗАТ «Атомстройэкспорт» (АСЭ) закриває представництво в Україні.

Згідно з повідомленням компанії в газеті «Голос України», рішення про добровільну ліквідацію представництва ухвалила рада директорів АСЭ 1 червня 2015.

Претензії кредиторів приймаються упродовж двох місяців з дня публікації оголошення за юридичною адресою представництва в Славутичі Київської області.

Представництво АСЭ в Україні зареєстровано в жовтні 2004 року.

«Атомстройэкспорт», російський генпідрядник з будівництва атомних електростанцій за кордоном, виграло конкурс з вибору типу реакторної установки для будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС. При спорудженні енергоблоків компанія запропонувала використовувати вдосконалену реакторну установку ВВЕР-1000 (В-392Б).

Пізніше влада України заявила про намір відмовитися від співпраці з РФ при будівництві третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в жовтні 2014 року поставив перед НАЕК «Енергоатом» завдання прискорити завершення будівництва енергоблоків Хмельницької АЕС з європейськими партнерами. Серед можливих учасників добудови енергоблоків може виступити чеська Skoda, зазначає «Інтерфакс-Україна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук