Росія заморозила будівництво культурних об'єктів через Крим

КультураК.С., 12 травня 20155420
Росія заморозила будівництво культурних об'єктів через Крим

Міністерство культури Росії через економічні проблем в країні заморозить будівництво нових культурних об'єктів, яке було заплановано в 2015 році. Про це глава відомства Володимир Мединський повідомив в інтерв'ю газеті «Коммерсант».

Він зазначив, що зупиниться будівництво театру ляльок в Архангельську, культурного центру в Калузі, об'єктів, пов'язаних з святкуванням сторіччя Мурманська, національної бібліотеки Бурятії і деяких інших будівель.

Мединський також уточнив, що скорочення бюджету торкнеться і фестивальних подій, у тому числі «Кінотавра» і Московського міжнародного кінофестивалю.

Натомість Мединський зазначив, що велики кошти будуть скеровані на пам’ятки Крима.

Криму і Севастополю додатково виділено 1,6 млрд рублів на поточний рік на ремонт і реставрацію культурних об'єктів, зокрема Херсонеса. «Україна не вкладала у власні пам'ятники жодної копійки. Все як-небудь розвалювалося, або абияк робилося за рахунок власних доходів установ », - пояснив він. 

Нагадаємо, що міністра Мединський напередодні виходу фільму «Незламна» (в Росії - «Битва за Севастополь») заявив, що Україна не виділила обіцяних коштів. Натомість насправді 78% фінансування є українськими. Проте найвідомішою цитатою міністра культури є заява про хромосоми: «Я вважаю, що після всіх катастроф, які обрушилися на Росію в двадцятому столітті, починаючи з першої світової і закінчуючи перебудовою, той факт, що Росія ще збереглася і розвивається, каже, що у нашого народу є одна зайва хромосома».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук