Росіяни не робитимуть провокацій в Києві, – виконавчий директор «Євробачення»

Росіяни не робитимуть провокацій в Києві, – виконавчий директор «Євробачення»
фото СТБ
Росія пообіцяла не влаштовувати провокацій на Євробаченні-2017 в Києві

Російська сторона запевнила організаторів «Євробачення», що не буде влаштовувати провокацій на пісенному конкурсі в Києві в травні 2017 року.

Про це в інтерв’ю виданню «Новое время» сказав виконавчий продюсер конкурсу Йон Ола Санд.

Він зазначив, що наразі у нього немає підстав вважати, що росіяни використають конкурс для небажаних акцій і провокацій.

«Російські музиканти і ТБ-професіонали стривожені ситуацією не менш, ніж ми. Вони знають: якщо щось піде не так, це, в першу чергу, вдарить по іміджу РФ», – повідомив Санд.

За його словами, з українського боку теж буде організована цілковита безпека російській делегації.

«Українська влада розуміє, що неприємні історії з російською делегацією в Києві вартуватимуть Україні величезних іміджевих втрат», – наголосив продюсер.

На переконання Санда, попри воєнні дії в Україні, Київ є мирним містом, не більш небезпечне, ніж будь-яке інше велике місто в Європі.

«Ми тісно співпрацюємо з місцевою владою, знаємо кримінальну статистику у місті, і вона не викликає питань. Київ добре організований, тут відмінне транспортне сполучення, багато прекрасних ресторанів і смачна кухня. Я завжди відчуваю себе в Києві безпечно», – зазначив Йон Ола Санд.

Нагадаємо, нещодавно значна частина команди організаторів та продюсерів пісенного конкурсу «Євробачення» в Україні пішла з проекту. Відкриту заяву про звільнення підписало більше 20 осіб.

У листі-заяві йдеться про те, що команда організаторів не може виконувати свою роботу через відсутність прозорості у роботі керівництва. Також команда організаторів звинувачує керівництво в тому, що воно «не провело жодної реальної дії для реалізації проекту в потрібні терміни». Окремо йдеться про зрив тендерних процедур.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук