Росіяни вимагають від львівського підприємства 112 млн. грн

Блогиновини компаній , 2 липня 2014 3252
новини компаній
бізнес-блог

Про це заявив юрист Андрій Циганков, що представляє інтереси ВАТ «Прикарпатпромарматура» у судовому процесі, який триває вже два роки. Циганков зазначив, що через підставні фірми представники російського бізнесу (зокрема «Внешэкономбанка») намагаються довести львівське підприємство до банкрутства, щоб заволодіти його активами.

Все почалося з кредиту, який ВАТ «Прикарпатпромарматура» взяли на будівництво виставкового центру «Lemberg», пише Львівський портал. Економічна криза 2008 року призвела до неспроможності виплачувати кредит.  Саме тоді «Промінвестбанк» став власністю російської фінансової установи – і одразу ж поміняв майнові претензії на грошові, грубо порушивши умови кредитного договору. Тепер замість 56 млн грн, які заборгувала «Прикарпатпромарматура», позивачі вимагають аж 112.

Для представництва своїх інтересів в суді російські бізнесмени, на думку Циганкова, використовують підставні структури - юридичну фірму «Аміда» на чолі з Олегом Босаком, яка, в свою чергу представляє «Компанію з управліннями активами «Ізі Лайф», спеціально створену для таких оборудок. Нещодавно Олег Босак на одному з процесів був призначений судом арбітражним керуючим підприємства «Прикарпатпромарматура».

Андрій Циганков обурений таким кроком: «Ми знаємо, що Арбітражний керуючий має бути особою рівновіддаленою від усіх учасників судового процесу. Його завдання - забезпечити законність процесу санації підприємства, сприяти поверненню його платоспроможності. А зараз ми споглядаємо явно рейдерські дії, спрямовані на представництво інтересів лише одного кредитора».

Юрист сподівається, що Львівський апеляційний господарський суд буде більш об’єктивним у розгляді справи – саме він має поставити крапку у цьому питанні найближчим часом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук