Російська влада в Криму планує ввести тимчасові адміністрації на двох заводах Ахметова

Російська влада в Криму планує ввести тимчасові адміністрації на двох заводах Ахметова
фото Kerch.FM
У Криму викуплять в Ахметова майно двох заводів в Керчі

В окупованому Росією Криму місцева «Рада міністрів» ухвалила рішення про примусовий викуп майна «Керченського стрілочного заводу» і «Керченського металургійного комбінату», які контролює мільярдер Ринат Ахметов. Про це повідомляє російська агенція ТАСС.

«Прийнято рішення про створення ГУП «Керченський металургійний завод», якому буде передано викуплене майно цих підприємств. Мінпромполітики (Криму) своїм наказом створило на підприємствах тимчасову адміністрацію»,– повідомив «заступник міністра промислової політики» Криму Борис Кабаков.

За його словами, на два заводи вони найближчим часом введуть тимчасову адміністрацію, яка «займатиметься інвентаризацією майна і його оцінкою для подальшого викупу».

Представник окупаційної влади також додав, що стрілочний завод зареєстрований в Києві, а металургійний комбінат – у Кривому Розі Дніпропетровської області України, однак не зміг назвати вартість майна підприємств, які вони планують нібито викупити.

«Будемо проводити оцінку, там стане ясно», – сказав Кабаков, утім не назвавши терміни, коли відбудеться процедура викупу майна.

«Керченський металургійний завод» виробляє стрілочні переводи для залізничних колій, « Керченського металургійного комбінату» – сталевий емальований посуд.

ТОВ «Керченський стрілочний завод» входить до складу ПАТ «Укртранслізинг». Згідно з офіційним сайтом ПАТ «Укртранслізинг», співвласникамикомпанії є ТОВ «Лемтранс», що входить в холдинг «СКМ» Ріната Ахметова (близько 54,5% акцій) і Фонд держмайна України (близько 45,5% акцій).

Як повідомляє офіційний сайт компанії СКМ, ТОВ «Керченський стрілочний завод» є містоутворюючим підприємством в м. Керч, на якому працює майже 800 співробітників.

Окрім того, за даними «Української правди», холдинг СКМ також контролює 24% акцій Керченського металургійного комбінату

Раніше в Криму за рішенням «республіканського парламенту» були націоналізовані два підприємства Ахметова – кримська філія компанії «Укртелеком» і «ДТЕК Крименерго».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук