У «ЛНР» запровадили тимчасові адміністрації на трьох шахтах Ахметова

У «ЛНР» запровадили тимчасові адміністрації на трьох шахтах Ахметова
фото ТАСС
«Міністри ЛНР» вже ввели «тимчасові адміністрації» на трьох шахтах Ахметова

Так звана «Рада міністрів «ЛНР» ухвалила постанову про запровадження «тимчасових адміністрацій» на підприємствах, що перебувають на підконтрольній терористам території. Про це з посиланням на постанову № 02-04 / 109/15 бойовиків пише українське видання «Остров».

Згідно з повідомленням, «тимчасовою адміністрацією» для підприємств і установ - нерезидентів призначається ЗАТ «Внешторгсервіс», розташоване у Луганську. Саме цій юридичній особі бойовики надали виключне право керування підприємствами та установами-нерезидентами на окупованій території Луганщини.

«Зацікавленим виконавчим органам … в тижневий термін надати пропозиції щодо введення тимчасових державних адміністрацій на інших підприємствах і установах – нерезидентах», – йдеться в повідомленні так званої «Ради міністрів «ЛНР».

У переліку підприємств, на яких вже працюють представники бойовиків, зазначені ПАТ «Краснодонвугілля», ТОВ «ДТЕК Ровенькиантрацит» і ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит», які належать українському мільярдеру, колишньому народному депутату від «Партії регіонів» Ринату Ахметову.

Як раніше повідомляла прес-служба холдингу «Метінвест» Ахметова, Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ, Донецька область) і ПАТ «Краснодонвугілля» (Луганська область), які входять до групи «Метінвест» та розташовані на тимчасово не підконтрольній Україні території, зупиняють виробництво через воєнні дії і блокаду залізничного сполучення в зоні АТО.

ДТЕК Рината Ахметова– найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, що входить до складу фінансово-промислової групи «Сістем Кепітал Менеджмент». У вугільний сегмент компанії входять «ДТЕК Павлоградугілля» (10 шахт), «ДТЕК Добропіллявугілля» (5 шахт), «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу», «ДТЕК Ровенькиантрацит» (6 шахт і 3 збагачувальних фабрики), «ДТЕК Свердловантрацит» (5 шахт і 3 збагачувальних фабрики), «Шахта «Білозерська» і п'ять збагачувальних фабрик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук