Ахметов продав одне із своїх підприємств на окупованій території Донеччини

ЕкономікаРоман Ганкевич, 5 вересня 201625980
Ахметов продав одне із своїх підприємств на окупованій території Донеччини
фото УНІАН
Центральна збагачувальна фабрика "Колосніковська"

Фінансово-промислова група СКМ Ріната Ахметова продала 99,98% акцій підприємства «Центральна збагачувальна фабрика "Колосніковська"» (розташована в окупованій частині Донецької області). Про це підприємство повідомило в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, пише УНІАН.

Згідно з повідомленням, новим власником підприємства став Віктор Чмільов, який зареєстрований в місті розташування фабрики Макіївці. Сума угоди не зазначається.

Також повідомляється, що Чмільов змінив представника СКМ Олександра Онищенка в складі наглядової ради підприємства. Крім того, за рішенням наглядової ради проведели заміну генерального директора - ЦЗФ очолив виходець з Макіївки Микола Боков.

Зазначається, що всі згадані операції були проведені в серпні поточного року.

Як повідомлялося, СКМ придбала 99,98% акцій центральної збагачувальної фабрики «Колосніковська» в січні 2014 року – до початку бойових дій на сході України.

Зазначимо, що Центральна збагачувальна фабрика «Колосніковська» (Макіївка, Донецька обл.) виконує роботи зі збагачення кам'яного вугілля, а також його агломерації. У групу СКМ входять компанії «Метінвест холдинг», ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, «Сьогодні Мультимедіа», «ТРК Україна», «ЕСТА Холдинг», «Український Рітейл», машинобудівний холдинг Corum та інші. 100% акцій СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук