ДТЕК Ахметова переоформив низку активів на нідерландську «дочку»

ЕкономікаІрина Данилів, 13 січня 20159360

Найбільший приватний енергохолдинг України ДТЕК, підконтрольний бізнесменові Рінату Ахметову, переоформив частину пакетів акцій «Київенерго» і «Дніпроенерго» на нідерландську «дочку» DTEK Energy BV. Про це йдеться в повідомленнях ДТЕК в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку.

Зокрема, пакет акцій кіпрської DTEK Holdings limited в «Київенерго» зменшився до 25% з 54,1%, водночас частка нідерландської DTEK Energy BV збільшилась до 29,1% з 0%. Також держкомпанія «НАК ЕКУ» передав 25% акцій «Київенерго» Фонду держмайна для подальшої приватизації, пише УНІАН.

Вчора, 12 січня юристи ДТЕК також переоформили на нідерландську дочірню структуру частину пакетів акцій «Західенерго», «Донецькобленерго» і шахти «Комсомолець Донбасу».

ДТЕК – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, що входить до складу фінансово-промислової групи «Сістем Кепітал Менеджмент». У вугільний сегмент компанії входять «ДТЕК Павлоградугілля» (10 шахт), «ДТЕК Добропіллявугілля» (5 шахт), «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу», «ДТЕК Ровенькиантрацит» (6 шахт і 3 збагачувальних фабрики), «ДТЕК Свердловантрацит» (5 шахт і 3 збагачувальних фабрики), «Шахта «Білозерська» і п'ять збагачувальних фабрик.

До компанії також входять «ДТЕК Східенерго», «ДТЕК Західенерго» і «ДТЕК Дніпроенерго», «Сервіс-Інвест», «ДТЕК ПЕС-енерговугілля», «ДТЕК Донецькобленерго» і ПАТ «Дніпрообленерго» представляють сегмент передачі і продажу електроенергії. Крім того, до складу належить «Київенерго», яке генерує і поставляє теплову й електричну енергію в Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук