Російське кіно привласнить Київську Русь

Російська компанія «Дирекція кіно» планує зняти історичний фільм «Вікінг», сюжет якого базуватиметься на «Повісті минулих літ», що, як відомо, була складена чернецем Києво-Печерського монастиря у Києві на межі XI-ХІІ століть. Про це повідомляє «Телекритика»

Автори уже назвали свій фільм відповіддю «Грі престолів»: «Такі фільми, як «Гра престолів», «Володар перснів», підтримують інтерес до цього часу у всьому світі. Наша стрічка дозволить пірнути в глибини власного минулого. Багатьом здається, що Росія починалася з імперії в XVIII столітті, а до цього були тільки билини. Ми хотіли зняти цікаву картину, живу, практично документальну, ми базуємося на «Повісті минулих літ"», - підкреслив пан Максимов.

Зрозуміло, що російські продюсери зніматимуть ідеологічне кіно, адже основний його меседж говорить, що Київська Русь - це Росія.

Загальна вартість проекту - близько 36 млн. доларів. Для порівняння бюджет першого сезону «Гри престолів» склав близько 60 мільйонів доларів.

Фільм «Вікінг» претендує на фінансову підтримку Федерального фонду соціальної та економічної підтримки кінематографії Росії. Стрічка створюється у співпраці з російським «Первым каналом»

Головні ролі у фільмі виконають російські актори Максим Суханов та Данило Козловський.

Також  продюсер додав, що робота над фільмом триватиме кілька років, кастинг та вибір локацій уже завершено. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук