Російські депутати хочуть узаконити термін «країна-агресор»

СвітЛюбко Петренко, 29 липня 201413090
Російські депутати хочуть узаконити термін «країна-агресор»

Депутати Держдуми Росії пропонують внести в російське законодавство поняття «країна-агресор».

Це поняття  планується застосовувати до держав, які запроваджують санкції проти Росії. Компаніям, зареєстрованим в таких країнах, і їх дочірнім структурам буде заборонено працювати в Росії.

Законопроект підготовлений представниками фракції «Єдина Росія» Євгеном Федоровим, Антоном Романовим, а також членами парламентського об'єднання «Депутатський суверенітет», куди входять представники всіх фракцій в нижній палаті.

«Уряду Російської Федерації з метою захисту основ конституційного ладу, забезпечення оборони країни і безпеки держави, захисту внутрішнього ринку Російської Федерації та розвитку національної економіки надається право затверджувати перелік "країн-агресорів"»,- йдеться в поясненні до законопроекту.

На думку Євгена Федорова, уряд буде визначати, які компанії увійдуть до списку санкцій. «Але як мінімум в нього потраплять всі шість великих американських аудиторських та консалтингових фірм, що працюють в Росії», - підкреслив він. Це Deloitte, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young, The Boston Consulting Group, McKinsey & Company і КПМГ.

Документ у вівторок буде переданий на розгляд в уряд і паралельно внесений до Держдуми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук