Російські вчені пропонують використовувати природний газ для годування корів

ЕкономікаЛюбко Петренко, 19 листопада 20143020
Російські вчені пропонують використовувати природний газ для годування корів

Російські вчені знайшли можливість вдалого використання надлишку природного газу.  Його, зокрема можна застосовувати для того, щоб синтезувати дешевий кормовий білок для годування худоби і підйому російського тваринництва. Про це повідомляє інтернет-видання «Газета.Ru».

«Газова промисловість Росії готова дати газ в будь-якій точці країни на пільгових умовах для виробництва кормового білка, який дозволить підняти наше тваринництво: і масло буде, і молоко буде», - розповів директор Інституту проблем нафти і газу РАН, академік Анатолій Дмитрієвський.

За його словами, технологія виробництва такого білка була розвинена ще у 80-х роках минулого століття, і СРСР на той момент вийшов на перше місце, виробляючи 3 млн т продукту річно. Однак, зазначив академік, в 90-і роки виробництво було згорнуто, «причому була запущена «качка», що не хочуть корови їсти цей білок».

Дмитрієвський пояснив, що мова йде тільки про експериментальні білки з метанолу. Він додав, що «закритість перед поширенням відкриттів й інновацій не приносить благ для розвитку цивілізації».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук