Російським регіонам забракло грошей для виконання указів Путіна

СвітЛюбко Петренко, 22 травня 20156350
Російським регіонам забракло грошей для виконання указів Путіна

Рахункова палата Росії в рамках проведення моніторингу виконання указів президента Володимира Путіна від 7 травня 2012 виявила проблеми фінансового забезпечення при реалізації показників в 83 суб'єктах РФ. Про це йдеться у звіті про роботу Рахункової пати в 2014 році, як повідомляє російський інформаційний портал «Газета.Ru».

Обсяг коштів у консолідованих бюджетах, яких забракло для реалізації указів у 2013 році становив 15%, в 2014 році – 34,1%.

«У 2014 році найменший рівень забезпеченості фінансовими ресурсами за рахунок усіх джерел відзначається за указом № 599 «Про заходи щодо реалізації державної політики в галузі освіти і науки» (63,8%) і указу № 600 «Про заходи щодо забезпечення громадян Російської Федерації доступним і комфортним житлом та підвищенню якості житлово-комунальних послуг» (55,2%)», - уточнюється в документі.

«Прогнозована динаміка на період 2015-2017 років окремих цільових показників, наприклад, в частині створення високопродуктивних робочих місць, збільшення частки інвестицій в обсязі ВВП, зростання продуктивності праці, дозволяє зробити висновок про ризики їхнього недосягнення у встановлені терміни», - йдеться в документі.

У поточному році Рахункова палата Росії продовжить роботу з аналізу реалізації заходів, визначених так званими «травневими указами» Путіна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук