Російський актор Михаїл Єфремов привезе до Львова скандальний проект

КультураДарина Цвях, 14 березня 201613140
Російський актор Михаїл Єфремов привезе до Львова скандальний проект

23 березня, на сцені Львівської опери відбудеться скандальна вистава-мюзикл «Господин Хороший». Наприкінці березня російський актор Михаїл Єфремов і його колеги по проекту у п’яти великих містах України покажуть свою резонансну постановку, яка без цензури критикує владу і устрій Росії.

Саме зі Львова Михаїл Єфремов і «Господин Хороший» розпочнуть свій гастрольний тур Україною під назвою «Нарушители границ». Далі у графіку - Одеса (24 березня), Дніпропетровськ (25 березня), Київ (26 березня) і Харків (27 березня).

«Господин Хороший» - телевізійно-сценічне продовження резонансного проекту «Гражданин Поэт», який зібрав мільйони переглядів і завоював популярність. За задумом своїх творців, «Гражданин Поэт» об’єднував  викривальні варіації на вірші поетів-класиків, у яких карикатурно перевтілювався Михаїл Єфремов. Кожен «художній твір» був сучасним поетичним відгуком на найбільш гучну політичну подію тижня.

У 2012 році проект переформатували. Розширилися і жанри: до уже перевірених пародій на поетичну класику додалися частушки, байки, радянські пісні і хіти шансону.

Дуже багато текстів до проекту написав поет Андрій Орлов (Орлуша). Для березневого туру Україною актори підготували і хіти проекту («Путин и мужик», «ХХ лет - ни хрена нет», «В Кремле зазвонил телефон» та ін.), і новинки – відгуки на найновіші події як у Росії, так і у світі. Спеціально для українських глядачів творці «Господина Хорошего» (поети Орлуша і Дмитро Биков) готують кілька номерів, присвячених актуальним резонансним подіям в Україні. Це будуть абсолютні прем’єри.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук