Російський «БМ Банк» оголосив про вихід з українського ринку

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 2 березня 20183880

Банк з російським капіталом «БМ Банк» здасть банківську ліцензію і буде працювати як фінансова компанія. Остаточне рішення його акціонери приймуть на загальних зборах 19 березня, повідомляється в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, пише «Громадське».

Український «БМ Банк» – це дочірня структура російського БМ Банку, який в свою чергу належить російському державному ВТБ. 16 лютого повідомлялося, що російський банк ВТБ закриває відділення в Україні.

ВТБ – другий за активами банк Росії. Російські акціонери вже понад три роки не можуть знайти покупців на українські активи. Знайти покупця вдалося лише на ВіЕс Банк, який входив до групи російського «Сбербанку». Минулого року його викупив власник «ТАСкомбанку» Сергій Тігіпко.

1 березня цього року Рада національної безпеки і оборони України продовжила ще на рік санкції проти українських банків з російським капіталом: «Сбербанку», «Промінвестбанку», «ВТБ Банку» і «БМ Банку».

Банкам з санкційного списку заборонено прямо або опосередковано надавати материнським російським банкам кредити, розміщувати в них депозити або гроші на коррахунках, купувати їхні цінні папери.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук