Російський журнал MAXIM можуть позбавити ліцензії через інтерв'ю з Міхалком

КультураРоман Ганкевич, 8 червня 20155570
Екс-учасник групи «Ляпіс Трубецкой» Сергій Міхалок

Російський популярний журнал MAXIM отримало друге попередження від «Роскомнагляду» за публікацію інтерв’ю із білоруським співаком Сергієм Міхалком, у якому містилася нецензурна лайка.

Про це повідомляється на сайті Роскомнагляду, передає Slon.ru

Роскомнагляд направив редакції російського журналу письмове попередження через те, що в опублікованому інтерв'ю з колишнім лідером групи «Ляпіс Трубецкой» Сергієм Міхалком містилася нецензурна лайка.

У відомстві зазначили, що це друге попередження журналу за 12 місяців.

За даними видання інтернет-видання, інтерв'ю музиканта опублікували 9 травня, в кеші Google залишилася версія, в якій у нецензурних словах були пропущені деякі букви, а станом на сьогодні, 8 червня, у матеріалі, який опублікований на сайті видання MAXIM, всі букви в нецензурних словах у статті замінені зірочками.

Згідно з чинним російським законодавством, у разі, якщо видання отримує від Роскомнагляду два попередження протягом року, може бути поданий позов з вимогою позбавити ЗМІ реєстрації.

Таким чином, виданню, що оприлюднило інтерв’ю з артистом, який не приховує своїх проукраїнських та антипутінських поглядів, загрожує закриття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук