Розумні новобудови
Економіка

Розумні новобудови

Вперше поруч з багатоповерхівками компанія-забудовник зводить школи і дитсадки

промоція, 7 квітня 2016 3

Компанія ЕКО-ДІМ, яка відома львів’янам завдяки сучасним житловим комплексам, які будує в місті, також велику увагу приділяє і розвитку соціальної інфраструктури – зокрема, добудовує вже другу початкову школу та дитячий садок. Львівський забудовник перший у нашому місті, який поруч з новобудовами зводить і навчально-виховні комплекси.

Один з них добудовується в Сихівському районі - на проспекті Червоної Калини, поруч з житловими комплексами ЕКО-ДІМ (зараз триває будівництво нового ЖК за адресою проспект Червоної Калини, 37). Вже цього року на базі школи має запрацювати дитячий садок, а наступного року – початкова школа.

Новобудова на проспекті Червоної Калини, 37

Станом на сьогодні закінчено основні будівельні роботи і розпочинається благоустрій території – доріжки, газони, відпочинкові, ігрові та спортивні майданчики, який планується закінчити до середини літа.

«На Сихові це буде вже другий навчальний заклад, який будує компанія ЕКО-ДІМ.  Зараз активно триває реєстрація в садочкові групи, адже цей район має велику потребу в дитсадках та початковій школі. До того ж тут ми продовжимо тут весь позитив освітнього напрямок, започаткований в Еколенді – в рамках угод з Львівською Політехнікою, Академічною гімназією та Економічним ліцеєм. До освітньому напрямку також долучатиме і розвиваючі та спортивні гуртки. В нашому педагогічному складі це є молодь. Це є молоді креативні енергійні педагоги, які йдуть на роботу з захопленням які закохані в свою справу і цю любов привязують своїм діткам, своїм групам», – розповідає директор «Політехнік-Еколенд» Оксана Іпакян.

Нова школа-садок на Сихові

В цей же час перша збудована школа – Політехнік-Еколенд успішно працює вже четвертий рік в житловому масиві, збудованому компанією в мікрорайоні Мазепи-Плугова Шевченківського району міста. Тут працює дитсадок, початкова школа та різноманітні гуртки. Умови тут на найвищому рівні. Нині у школі навчається майже сотня дітей. 

«Ця школа цінна тим, що вони зразу на перспективу думають про дітей. І от діти з Еколенду можуть йти навчатися  в Академічну гімназію. І освітній напрям забезпечений і комфортні умови», - говорить начальник відділу освіти Шевченківського району Галина Синицька.

Початкова школа-садок «Політехнік-Еколенд»

«Еко-Дім вже має добрий досвід в цьому напрямку роботи, тому цей новий потужний проект втілює найкращий досвід щодо створення нової комфортної освітньої програми – і самого комплексу і території довкола нього. Першомета – це, звісно ж, особливий підхід до навчально-освітнього процесу. В той же час для нас завжди цінністю було будувати не просто квартири чи житло, а повноцінний міський простір львів’ян, де сучасні технології будівництва житла пов’язані з благоустроєм самого простору – від зручності помешкання до повноцінної інфраструктури», - говорить Маріанна Артемович, представник компанії ЕКО-ДІМ

Новобудова на вул. Величковського

Компанія ЕКО-ДІМ - забудовник із багаторічним досвідом роботи. На ринку житла він уже встиг завоювати довіру у своїх клієнтів і успішно втілює свій принцип будувати не просто сучасні якісні квартири, але створювати повноцінний комфортний міський простір для мешканців в  новобудовах ЕКО-ДІМ у Львові.

Детальнішу інформацію можна знайти на сайтах компанії ЕКО-ДІМ та освітнього культурно-оздоровчого центру ЕКОЛЕНД.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук