Садовий розкритикував намір перевізників підняти тарифи на міські маршрутки

На думку мера Львова, усіма пасажирськими перевезеннями має займатись комунальне підприємство, а не приватні компанії

ЕкономікаАК, 30 листопада 201618741
Садовий розкритикував намір перевізників підняти тарифи на міські маршрутки

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував вимоги перевізників підвищити вартість проїзду у громадському автотранспорті на 40-60%. Раніше у середу про такі наміри заявив на прес-конференції голова «Асоціації перевізників Львівщини» Іван Велійка.

На думку мера Львова, підняття вартості проїзду у міських маршрутках через заплановане підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн не витримує критики, а говорити про перегляд тарифів можна лише після підвищення якості перевезень.

«В січні буде тендер на перевезення. Якщо для декого це така невигідна справа - можна не подаватись, - заявив, зокрема, в середу ввечері Андрій Садовий. - Вкотре переконуюсь, що всіма перевезеннями в перспективі має займатись виключно комунальне підприємство. Так і робимо».

Нагадаємо, що про намір підняти з 1 січня тарифи на перевезення у Львові та області на 40-60% заявив 30 листопада голова «Асоціації перевізників Львівщини» Іван Велійка. Окрім того, за словами пана Велійки, технічний стан багатьох міських і обласних маршруток настільки поганий, що перевізники не можуть гарантувати взимку стабільної роботи. Однією з причин такої ситуації Іван Велійка вважає нерентабельність пасажирських перевезень, що не дає перевізникам змогу купувати нові автобуси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук