Сам собі фінансист: Дні фінансової обізнаності навчать львів’ян грамотно оперувати коштами

Економікапромоція, 25 жовтня 20173580
Сам собі фінансист: Дні фінансової обізнаності навчать львів’ян грамотно оперувати коштами

Три дні фінансових порад від кращих експертів країни у спільному проекті Національного банку України та Фонду гарантування вкладів, компанії Visa і проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». З 1 по 3 листопада у місті Лева триватимуть «Дні фінансової обізнаності», покликані підвищити фінансову грамотність населення.

Відвідати заходи, основна частина яких буде відбуватися у Будинку вчених за адресою вулиця Листопадового Чину, 6, можуть всі охочі. Гостей чекають цікаві інтерактивні тренінги та семінари, лекції і презентації від провідних фінансистів країни, унікальна виставка пам’ятних монет та технологічна зона cashless від компанії VISA. Унікальний формат заходу запропонує щось цікаве не лише викладачам та студентам економічних спеціальностей, а й всім, хто хоче опанувати інноваційні фінансові інструменти, навчитись ефективно керувати власними коштами, дізнатися про основні механізми успішних інвестицій. Круглі столи та тренінги допоможуть краще зрозуміти економічні процеси в Україні та в світі, розповідаючи про складні фінансові теми простою, доступною мовою.

«Підвищення фінансової обізнаності громадян разом із питанням захисту прав споживачів є частиною Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року, – сказав Роберт Бонд, Керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». – Агентство США з міжнародного розвитку USAID активно допомагає фінансовим регуляторам втілювати заходи у цьому напрямку, сподіваюся, вони будуть корисними та цікавими відвідувачам».

Також в рамках «Днів фінансової обізнаності» відбудеться справжнє свято для нумізматів – тут буде представлено аж дві історичні експозиції. Перша – «Шляхами історії української гривні» – ознайомить з історією національної валюти. Друга продемонструє унікальну колекцію пам’ятних монет, серед них і львівських. З минулого прямісінько у майбутнє перенесе Технологічна зона від компанії VISA, де можна буде випробувати найсучасніші методи безготівкових розрахунків.

Про актуальність заходу свідчить те, що в Одесі «Дні фінансової обізнаності» вже зібрали понад 1000 осіб. Масштабний проект, що охоплює 4 міста України, переконує: все більше людей хочуть не залежати від фінансів, а навпаки – керувати ними. Тож якщо ви прагнете бути з грошима на «ти» – відвідайте захід, який точно підвищить вашу фінансову грамотність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук