<

«Самгаз»у Рівному модернізував лічильники за 1,5 млн грн

Економіка6 червня 20116820

6 червня ТОВ «Самгаз» завершило проект реконструкції заводу з виробництва лічильників газу в місті Рівному. На модернізацію заводу витрачено понад півтора мільйони гривень. Завдяки інвестиціям український ринок отримав найсучасніше обладнання для вимірювання газу.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі «Самгазу», у межах модернізації придбано та встановлено нову повірочну установку ITF6-16-A із сопловим еталоном світового виробника Inotech GmbH (Німеччина). Установка призначена для юстування, калібрування, експертної та вибіркової повірок лічильників газу мембранних типорозмірів G1,6; G2,5; G4.

Обладнання такого рівня гарантує високу точність вимірювань, дозволяє економити час при проведенні повірки. Його просто обслуговувати і нескладно розширювати. Значною перевагою установки є те, що вона майже не потребує обслуговування та працює за принципом енергозбереження. Час налаштувань різних лічильників, що перевіряються, зведено до мінімуму, щоб запобігти встановленню зайвих перехідників. Випробування на герметичність відбувається під дією тиску, що спрощує локалізацію витоків.

Для захисту та архівування даних, комп’ютер системи оснащений оптичним пишучим дисководом CD-Brenner. Через операційну систему Windows XP стає можливим підключення майже до всіх мереж, щоб захистити дані на сервері.

Повірочна установка сертифікована німецьким сертифікаційним органом Regierungspräsidium Tübingen, Mess und Eichwesen Badenwürttemberg, а також атестована ДП «Івано-Франківськстандартметрологія».

У світі впроваджено понад 100 таких установок на провідних виробництвах. В Україні сьогодні таке обладнання використовують лише на заводі ТОВ «Самгаз».

Зазначимо, що Компанія «Самгаз» є провідним виробником устаткування для виміру та обліку газу. Основна продукція компанії – побутові та промислові лічильники газу ТМ «Самгаз», регулятори тиску газу, комплекти монтажні вузлів обліку газу, комплекти монтажні шафових газорозподільних пунктів. За роки роботи «Самгазу» виготовлено, встановлено та успішно експлуатується більше мільйона газових лічильників.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук