Сенат США схвалив найбільшу за 30 років податкову реформу

СвітАндрій Стець, 20 грудня 20172810
Сенат США схвалив найбільшу за 30 років податкову реформу
фото 24news
Після проходження Конгресу законопроект буде направлений на підпис президентові США Дональду Трампу

Сенат Конгресу США на засіданні в середу, 20 грудня, прийняв фінальну версію законопроекту про проведення найбільшої за останні 30 років податкової реформи в країні. Ініціативу підтримали всі присутні республіканці - 51 сенатор із 100, проти висловилися 48, пише CNN.

«Сенат Сполучених Штатів тільки що пройшов найбільший в історії законопроект про скорочення податків. Жахливий індивідуальний мандат (ObamaCare) скасований», - повідомив президент США Дональд Трамп в Twitter.

Під час розгляду в Сенаті в документ були внесені технічні зміни, в результаті чого тепер законопроект буде направлений на переголосування в Палату представників, яке має відбутися в середу. Як очікується, проблем з його підтримкою не виникне.

Після проходження Конгресу законопроект буде направлений на підпис президентові США Дональду Трампу, що, як очікується, відбудеться до Різдва.

Одним з основних пунктів податкової реформи є істотне зниження ставок особистого прибуткового і корпоративного податків.

Корпоративний податок в США – зараз один з найвищих в світі в порівнянні з показниками в інших країнах з розвиненою економікою.

Максимальну норму оподаткування для підприємств планується скоротити з нинішніх 35 до 21 відсотка.

Зараз в США діє шкала оподаткування з семи рівнів – у 10, 15, 25, 28, 33, 35 і 39,6%. Спочатку передбачалося спростити її і залишити всього три основних рівні: 12, 25 і 35%. У підсумковому проекті залишилися сім рівнів, в ньому встановлюються наступні пороги: 10, 12, 22, 24, 32, 35 і 37%.

Противники реформи наполягають на тому, що від її прийняття виграє тільки великий бізнес і дуже забезпечені громадяни США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук