Серед іноземних покупців землі у Польщі - найбільше українців

СвітВолодимир Пиріг, 10 травня 20166291

Українці або особи, які представляють український капітал у 2015 році отримали в Польщі 99 дозволів на купівлю землі в Польщі.

За даними міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі, це є рекордом серед іноземців в цій державі, інформує Onet.pl.

Минулого року іноземцям в Польщі продано 460 га землі, серед яких найбільше голландцям (16 дозволів на понад 86 га) і німцям (26 дозволів на понад 59 га). Українці зайняли третє місце за обсягами купленої землі (понад 15 га), однак вони випередили усіх за кількістю дозволів (99).

Найбільше землі в Польщі іноземці купили у Мазовецькому (111 га), Західнопоморському (52 га) і Вармінсько-Мазурському (51 га) воєводствах Польщі.

Згідно із законодавством, іноземці можуть купувати землю в Польщі на підставі дозволу від міністра внутрішніх справ країни, якщо проти цього не виступить міністр національної оборони, а у випадку орних угідь - також і міністр сільського господарства.

Іноземець, який хоче купити землю в Польщі, повинен довести свій глибокий і тривалий зв'язок з країною (подвійне громадянство, шлюб з громадянином Польщі, або ведення комерційної діяльності в Польщі).

Як повідомляв ZAXID.NET, серед іноземних студентів, які навчаються у Польщі, також найбільше українців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук