Серед іноземних студентів у Польщі найбільше – з України

СвітВолодимир Пиріг, 27 квітня 20162650

Станом на сьогодні у Польщі навчається майже 58 тис. іноземних студентів з 170 країн. Вони складають 4,1% від усіх студентів у Польщі.

Про це ідеться у свіжому рейтингу «Perspektywy», повідомляє Польське радіо з посиланням на TVP.info.

Протягом 2013/2014 академічного року освіту у Польщі здобувало 36 тис. студентів з-за кордону. Роком пізніше їх було вже понад 46 тис.

Найбільший відсоток від іноземних студентів становлять українці – понад 30 тис. Це становить 53% від усіх студентів з-за кордону. Стрибок у зростанні кількості українців серед студентів у Польщі спричинений, в основному, через війну з Росією на сході України.

У Ряшівському університеті здебільшого освіту здобувають іноземці зі сходу, котрі володіють картою поляка. Найбільше з них навчається на менеджменті та інформатиці. Рекордсменом у прийомі студентів зі сходу є Вища школа інформатики та менеджменту у Ряшеві. За словами керівництва цього вишу, у 2015/2016 академічному році освіту там здобувало 1900 іноземців, що складає 33% від усіх студентів цього вишу. Близько 1600 з них з України, решта здебільшого з Азії.

Іноземні студенти зі сходу найчастіше у Польщі вивчають економіку, менеджмент, інформатику та англійську філологію.

Найбільшою популярністю серед українських та білоруських студентів, котрі навчаються у Варшаві, користуються приватні виші, такі як Академія бізнесу та фінансів Vistula та Академія імені Лєона Козмінського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук