Середня мінімальна зарплата в Україні зросте на 40%

Економіка23 червня 20103461

До кінця 2010 року заплановано збільшення середньої мінімальної зарплати в Україні на 40%, – заявив 23 червня під час розширеного засідання уряду за участі Президента України прем’єр-міністр Микола Азаров.

Середня номінальна зарплата, з його слів, до кінця року у Україні має становити 2,4 тис. грн.

Також він поінформував, що до кінця року заплановано підвищити посадові оклади для 3,5 млн працівників освіти, медицини тощо. Також Азаров запевнив, що станом на 1 червня цього року реальна зарплата з урахуванням інфляції зросла на 7%.

"Ми збільшили розмір пенсії та державних соцдопомог. Так, в травні вони зросли на 12%, порівняно з січнем поточного року", – сказав Азаров.

Крім того, з його слів, у травні-червні зросли банківські вклади населення у національній валюті на 11%, а юридичних осіб – на 5,6%. Це, зі слів Микола Азарова, свідчить про відновлення довіри громадян до національної валюти та збільшення обігових коштів юридичних осіб.

Також він відзначив, що у квітні-травні спостерігався профіцит поточного та фінансового рахунків України, позитивне сальдо платіжного балансу склало понад 2,3 млрд доларів США.

"Українська економіка нарешті запрацювала", – підсумував Азаров.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук