Шершнів краще вбивати взимку – пасічник

СуспільствоІрина Папірник, 20 вересня 2016, 20:07 1288 0

На Львівщині вже третій випадок коли від укусу шершнів гинуть люди. Ці гігантські трутні оселяються поблизу осель, і отруюють життя не тільки благородним комахам, але й людям. Намагаючися позбутися смугастих вбивць люди часто стають їхніми жертвами.

Батько Юрія Романчука, хотів очистити від цих комах власний льох і плоплитився життям. Медики не встигли його врятувати.

«Укус шершнів був у голову і це пришвидшило смерть потерпілого тому, що ближче до кровоносних судин, серця», – розповів реаніматолог Мирослав Куць.

Через необрежність чоловік отримав декілька укусів в голову. Фахівці кажуть, людина може загинути і від одного. Але смугасті вбивці зазивчай не агресивні. Нападають, лише коли чують небезпеку.

«Шершні себе захищають вони думають, що людина на них нападає і вони укусом захищають себе і свою родину», – зазначила біолог Наталя Лев.

Шершні оселяються зазвичай під дахом, у коморах та дровітнях. Досвідчені пасічники радять їх знищувати не влітку, а взимку, коли комахи засинають.

«Не палити, бо один в нас мужик палив, то мало хати не спалив, а лити воду гарячу в оте гніздо », – зазначив пасічник Степан романичук.

На Львівщині це вже третя смерть завдана цими комахами. Лікарі радять якщо вже шершень ужалив, то найпершеа допомога – прийняти протиалергічні пігулки

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук