Відомий виробник автозапчастин зупинив чотири заводи в Україні

Близько 7 тис. працівників протягом 12 днів перебуватимуть у оплаченому простої

ЕкономікаЮрій Братюк, 24 березня110881
Відомий виробник автозапчастин зупинив чотири заводи в Україні
фото c-t-s.com.ua
Завод SEBN UA у Чернівцях

Компанія SEBN UA зупинила виробництво на 4-х заводах у Західній Україні, як захід проти поширення коронавірусу Covid-19. Про це заявив фінансовий директор компанії Олег Білобровко.

За його словами, компанія, беручи до уваги поточну ситуацію у країні, призупинила роботу усіх 4-х заводів у містах Західної України.

«Здоров'я та безпека наших працівників є нашим пріоритетом. Це рішення опирається на дії уряду щодо запобігання поширення коронавірусу», – заявив Олег Білобровко.

Раніше компанією було впроваджено багато заходів щодо запобіганню поширення захворювання на усіх локаціях. Але працівники на виробництві працюють у командах в близькому контакті та більшість з них транспортуються з найближчих населених пунктів на замовлення компанії, що ускладнює створення дистанції.

Тепер близько 7 тис. працівників протягом 12 днів знаходитимуться у оплаченому простої.

«Ми хочемо зберегти усі законні виплати для наших працівників. Яка буде ситуація надалі і коли ми зможемо відновити свою роботу зараз невідомо. 3 квітня відбудеться обговорення ситуації з власниками та замовниками», – повідомляє фінансовий директор компанії.

SEBN UA працює в Україні з 2006 року. Виробляє суцільні кабельні мережі до автомобілів Volkswagen, Porsche, Audi і модулі до гібридів та електрокарів. Перший завод було відкрито у с. Байківці Тернопільського району. Виробничі філії знаходяться у Чернівцях, Чорткові, Хмельницькому.

Компанія є частиною групи Sumitomo Electric Bordnetze. Volkswagen Bordnetze була утворена як спільне підприємство Volkswagen AG та Siemens AG у 1986. У 2006 Sumitomo Electric Indrastries поглинув компанію і утворилась група SEBN, що налічує 30 підприємств у світі та понад 30 тис. працівників.

Концерн Volkswagen, що є замовником кабельних мереж у компанії, оголосив про закриття більшості своїх заводів на два тижні чи більше. Протягом цього періоду фінансові втрати компанії становитимуть 900 тис. євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук