Шість державних реєстрів об’єднають в один

ЕкономікаО.Г., 26 листопада 20154790

Верховна Рада України підтримала у другому читанні законопроект № 2983 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». За відповідне рішення проголосували 247 нардепів, пише РБК.

З набранням чинності цим законом, закон «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» визнається таким, що втратив чинність.

Закон передбачає створення єдиного реєстру на базі Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Єдиного ліцензійного реєстру, Реєстру документів дозвільного характеру, Єдиного реєстру громадських формувань, Реєстру громадських об’єднань та Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Також  органам місцевого самоврядування, місцевим держадміністраціям, нотаріусам, банкам передадуть повноваження з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Так, запроваджуються: можливість подання електронних документів для проведення всіх реєстраційних дій, скорочення переліку документів, що подаються для державної реєстрації (у тому числі за рахунок їх отримання в електронній формі від державних органів), скорочення переліку адміністративних послуг за рахунок скасування щорічного підтвердження та щорічної подачі фінзвітності (буде отримуватись з відомчого реєстру органу статистики), скасування паперових виписок та установчих документів та запровадження їх отримання в електронному вигляді через «Портал електронних сервісів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук