Шоумен Антін Мухарський оголосив про вимушений від'їзд з України

Актор проситиме притулку в Європі після скандалу із виплатою аліментів

Мухарський заявив, що не може нині вирішити питання фінансових претензій з боку колишньої дружини

Український актор і шоумен Антін Мухарський (творче псевдо Орест Лютий) повідомив, що покинув Україну і має намір просити політичного притулку в одній з країн Європи. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Свій від'їзд він пояснив фінансовими претензіями від колишньої дружини, телеведучої Сніжани Єгорової. У них є троє спільних дітей. Мухарський, відповідно до шлюбного контракту, повинен виплачувати на їх утримання три тис. доларів щомісяця (згідно із курсом 8 грн/дол).

За його словами, в контракті також був пункт про можливість перегляду суми, якщо зміниться його матеріальне становище. У 2014 році Мухарський став заробляти менше, але колишня дружина відмовилася зменшити суму аліментів, стверджує шоумен.

«20 травня 2014 роки я звернувся до Оболонського районного суду з позовом про перегляд суми аліментів, зазначеної в контракті, та визначення порядку побачень з дітьми. Але цей позов донині не розглянуто», – стверджує Мухарський.

За словами шоумена, рішення виїхати з України він ухвалив після затвердження закону про посилення відповідальності неплатників аліментів та після того, як він став «головним злісним неплатником». При цьому Мухарський стверджує, що не має боргів перед дітьми, але нібито в оплату «фіктивних боргів» з аукціонів продають його майно.

Нагадаємо, у січні 2018 року стало відомо, що майно Мухарського заарештували через заборгованість 400 тис. грн аліментів.

У грудні 2017 року Мухарський прийшов до Оболонського районного суду, який мав розглядати його позов, в одній нижній білизні, а в будівлі суду роздягнувся догола в знак протесту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук